top of page

Çocuğunuz Emin Ellerde

earth-day-hands-trees-growing-seedlings-

HAKKIMIZDA

KADROMUZ

Çocuğun en doğal hakkı ve öğrenme yolu olan “Oyun Oynama” hakkını elinden almadan, oyunlaştırılmış etkinliklerle donatılmış programlarımızla, başarılı olmanın yanında neşeli ve mutlu olmayı da başarabilmiş bireyler yetiştirmek en büyük hedefimizdir.

 

Kadromuz kurucu yöneticiler, okul öncesi öğretmenlerimiz, branş öğretmenlerimiz, uzman psikolog, temizlik elemanları ve aşçıdan oluşmaktadır.

Okul öncesi eğitimde öğretmen çocuk iletişiminin ayrı bir önemi vardır. Okulumuzda, bu iletişimi üst düzeyde sağlayacak, lider ve rehber kişilik özelliklerine sahip, özgün ve yaratıcı fikirler üretebilen, kendini yenileyen, gözlemci, araştıran, yapıcı, gerektiğinde esnek olabilen, okul öncesi sınıf öğretmenliği alanında eğitim almış, kurum kültürümüzü benimsemiş, sıcakkanlı ve güler yüzlü öğretmen kadrosu istihdam edilir.

Öğretmenlerimizin, mesleki ve kişisel gelişimlerini sağlamak üzere hizmet içi eğitimlerin yanı sıra, danışman eğitimcilerimizin ve değişik kurumların düzenledikleri seminer ve etkinliklere katılımları sağlanır.

image_6483441.JPG
bottom of page